Forum - Nida Pińczów

Forum kibiców Nidy Pińczów


  • Index
  •  » Aktualności
  •  » Nida Pińczów 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki / 3 Maj 2009

#1 2009-05-03 20:16:34

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 12
Punktów :   

Nida Pińczów 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki / 3 Maj 2009

http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=ED&Date=20090503&Category=PILKA02&ArtNo=585318583&Ref=AR&border=0&MaxW=280Dobry, emocjonujący, z dramatyczną końcówką mecz drugiej ligi obejrzeli w niedzielne popołudnie kibice w Pińczowie. Piłkarze Ponidzia Nidy – mimo przewagi i wielu dogodnych sytuacji – zremisowali tylko z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:1.

Krystian Zaręba (w białej koszulce) strzelił bramkę dla Nidy w niedzielnym meczu z Sokołem.

(Fot. Adam Ligiecki)

Pińczowianie uzyskali prowadzenie już w 9 minucie, gdy po dośrodkowaniu Sylwestra Patejuka z lewego skrzydła Krystian Zaręba z kilku metrów skierował piłkę do siatki. Była to zarazem pierwsza... od 450 minut bramka Nidy na własnym boisku.
Potem gospodarze nadal przeważali, stwarzali dogodne sytuacje, lecz nie potrafili ich wykorzystać. Najlepszą, wręcz „200-procentową” okazję zmarnował w 75 minucie Łukasz Mika, a niedługo potem poszła kontra Sokoła i po błędzie naszej obrony przyjezdni wyrównali na 1:1. W dramatycznej końcówce pińczowianie rzucili się do desperackiego ataku, w 93 minucie Sylwester Patejuk strzelał z dwóch metrów, niestety, nie trafił do bramki.

Nida w meczu z Sokołem wystąpiła w składzie: Maj-cherczyk – Cieślak, Głuc, Szafraniec, Rolak – Kłos (59. Kupczyk), Janowski, Mika, Sobczyk (69. Zezula, 90. Myca) – Zaręba, Patejuk.

źródło\; echodnia.eu

Offline

 
  • Index
  •  » Aktualności
  •  » Nida Pińczów 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki / 3 Maj 2009

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl